עיצוב תאורה

מעצבת הפנים סנדרה חליבה רואה בכל פרויקט מעין מסע. דרך עיצובית ואסתטית אותה היא עוברת עם לקוחותיה בדרך להגשמת חלום הבית המושלם. אחד הכלים רבי העוצמה העומדים לרשותה הוא עיצוב תאורה, שימוש במגוון סוגים של גופי תאורה שביכולתם להדגיש אלמנטים מסוימים בחלל, להפריד בין אזורים שונים וליצור פינות אינטימיות או מוסתרות. עיצוב תאורה צריך בראש ובראשונה לענות על צרכים פונקציונאליים, לצבוע את החללים השונים בגוונים של אור שיאפשרו לבני הבית לנצל את החללים היטב. בנוסף על עיצוב תאורה להתחשב גם בגורמים כמו שטח החלל, מידת החדירה של אור טבעי ועוד.

בנוסף להיותם פריטים פונקציונאליים, גופי תאורה הם גם פריטים עיצוביים, המשפיעים במראה שלהם על האווירה בחלל. הניסיון הרב של סנדרה חליבה בעיצוב פנים וההכרות שלה עם מגוון סגנונות בתחום העיצוב, מאפשר לה להציע לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר, פתרונות, אשר בהתאם לקו העיצובי ולראיה הייחודית של סנדרה, משלבים בין עיצוב אירופאי זוהר ואלגנטי לצרכים המאפיינים את החיים בישראל. גם כאשר מדובר בעיצוב תאורה, סנדרה חליבה עושה כמיטב יכולתה על מנת להציע ללקוחותיה עיצובים ייחודיים, בעלי אופי משלהם, הנגזרים מאופיו של החלל ומשקפים את תפיסת העולם של האנשים החיים בו, את טעמם ואת השקפת עולמם.

השירות אותו מעניקה מעצבת הפנים סנדרה חליבה בתחום עיצוב תאורה, אינו מסתיים באישור התוכניות. הצבה של גופי תאורה בחללים השונים בבית, דורשת, מעבר להבנה האסתטית גם התחשבות במבנה של רשת החשמל הביתית והקפדה על עבודה נקייה ומדויקת. הלקוחות של מעצבת הפנים סנדרה חליבה בתחום עיצוב גופי תאורה, נהנים משירות אישי, צמוד ואיכותי, המבטיח להם לא רק עיצוב פתרונות מתקדמים, אלא גם איכות שתאיר את בתיהם לאורך שנים.