עיצוב משרדים

אם גם אתם מרגישים שאתם נמצאים במשרד יותר שעות מאשר בבית, אתם לא לבד. רובנו מבלים במשרדים ובחללים המיועדים לעבודה את רוב שעות היום. לכן, עיצוב ותכנון משרדים וחללי עבודה הוא, במקרים רבים, משמעותי במיוחד לאיכות החיים ולתחושה הרווחה שלנו לפחות כמו עיצוב בתים פרטיים.

מעצבת הפנים סנדרה חליבה הידועה בקו העיצובי הייחודי שלה - שילוב בין עיצוב אירופאי אלגנטי וזוהר לבין הצרכים הייחודיים המאפיינים מדינה חמה וידידותית כמו ישראל, תשמח ליישם את זווית הראייה הייחודית שלה ואת הקו העיצובי המאפיין את עבודותיה, גם במשרד שלכם, בין אם מדובר במשרד פרסום צעיר ותוסס ובין אם מדובר במשרד עורכי דין הדורש הידור קלאסי ומאופק. במהלך שנות עבודתה, נחשפה סנדרה חליבה למגון רחב של סגנונות וטעמים בתחום עיצוב משרדים ועיצוב בתים פרטיים.

הסגנון של סנדרה חליבה נוצר מתוך האהבה שלה לחללים גדולים, המעוצבים באיפוק קלאסי, תוך שמירה על קווים נקיים, טבעיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים. כל פרויקט של סנדרה הוא עבורה מעין מסע עיצובי ואסתטי, אותו היא עוברת עם לקוחותיה בהתרגשות ובתשוקה, עד להגשמת חלומם ויצירת משרד או חלל עבודה מושלם. במהלך המסע המרתק הזה, נלקח בחשבון מספר רב של גורמי השפעה ביניהם גם ייעודו של המשרד, שיטות העבודה בו, מספר העובדים, המחלקות השונות וכמובן האווירה המתאימה. לגורמים אלה תהיה השפעה משמעותית על יעילות העבודה במשרד.

חלקה של סנדרה חליבה בעיצוב ותכנון משרדים אינו מסתיים בהגשת התוכניות ואישורן, השירות אותו היא מעניקה כולל ליווי אישי משלב התכנון, דרך ליווי אישי של הפרויקט לאורך כל הדרך ועד לאישור סופי של הפרטים הקטנים ביותר, עד שתוכלו להתחיל לעבוד במשרד החדש והמעוצב להפליא שלכם.

לחצו כאן לצפייה בגלריה.