עיצוב קליניקות

אם אתם עובדים במרפאה או קליניקה, אתם מבלים בה מן הסתם שעות רבות, לכן לעיצוב ולתכנון של הקליניקה בה אתם מטפלים, יש השפעה משמעותי על איכות החיים שלכם ועל מצב הרוח שלכם לאורך שעות העבודה. גם עבור המטופלים, אותם הנכם מארחים בקליקה, עיצוב החלל משמעותי במיוחד.

מעצבת הפנים סנדרה חליבה, הידועה בקו העיצובי הייחודי שלה, סגנון השואב את השראתו מעיצוב אירופאי קלאסי ומאורח החיים הישראלי, מתמחה בעיצוב ותכנון של קליניקות ומרפאות, המעניקות למטפלים סביבת עבודה נעימה ורגועה ומשרות אווירה שקטה, בטוחה ומקצועית גם על המטופלים. בין אם חלל הקליניקה שלכם גדול או צנוע, קלאסי או מודרני, סנדרה תפתח עבורכם קונספט ייחודי אשר יכבד את המבנה הארכיטקטוני של חלל הקליניקה ויחד עם זאת ייצור אווירה חדשנית והרמונית, עשירה באופי ומלאת נשמה. אל השלבים השונים של תהליך העיצוב, מתייחסת סנדרה חליבה כאל צעדים במסע, דרך מרתקת ומרגשת שתוביל אתכם אל הקליניקה המושלמת.

חלל עבודה שיתאים לצרכים המקצועיים שלכם ולמאפיינים הייחודיים של המטופלים. לכל תחום טיפולי יש דרישות ייחודיות בנוגע לעיצוב החללים השונים, לפרטי העיצוב והאווירה, לעיצוב התאורה ועוד. במהלך שנות עבודתה כמעצבת פנים, נחשפה סנדרה חליבה למגוון סגנונות, טעמים וחומרים, המאפשרים לה להציע ללקוחותיה זווית ראיה מרעננת ביותר. הניסיון אותו רכשה בעיצוב ותכנון קליניקות, מאפשר לה ליישם את הידע הרחב שלה באופן יעיל במיוחד וליצור את הפתרונות המקוריים והאיכותיים ביותר.

מרפאות וקליניקות הן כאמור מקומות עבודה, לכן, מעבר לדגשים הייחודיים של כל מקצוע ומקצוע, על מלאכת העיצוב להתבצע ביעילות, תוך זמן קצר ועל הפתרונות העיצוביים השונים להיות אמינים לאורך זמן. איכויות העבודה של סנדרה חליבה, מבטיחות לכם לא רק עיצוב מרשים, אלא גם ליווי צמוד לאורך כל הדרך, איכות ללא פשרות ועמידה בלוחות הזמנים.

לחצו כאן לצפייה בגלריה