עיצוב ותכנון חנויות

המעצבת סנדרה חליבה הידועה בסגנונה הייחודי, המשלב בין עיצוב אירופאי זוהר ומאופק לבין האווירה הישראלי הפתוחה והחמה, מזמינה אתכם לחשוב מחדש על עיצוב החנות שלכם. החנות, כמו כל מקום עבודה, היא חלל שבו אתם או העובדים שלכם מבלים את רוב היום. לכן על האווירה בחללים השונים בחנות להיות נעימה ולהעניק תחושת ביתיות. מצד שני במהלך עיצוב ותכנון חנויות, יש לא מעט גורמים פונקציונאליים שיש לקחת בחשבון, כמו אופן התצוגה של הפריטים השונים בחנות, עיצוב התאורה ועוד.

האהבה של סנדרה חליבה לחללים המעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים, טבעיים ורעננים ושילוב של פריטי עצוב ואווירה, יהפכו את החנות שלכם לחלל ייחודי המכבד את המרכיבים האדריכליים של הבניין ואת הצרכים התפעולים של החנות ויחד עם זאת משקף את האופי שלכם ואת זווית הראייה הייחודית של המעצבת. ממש כשם שהיא מעצבת דירות פרטיות, משרדים או קליניקות, מעצבת הפנים סנדרה חליבה מתייחסת לכל פרויקט של עיצוב חנות, כאל מסע עיצובי ואסתטי אותו היא עוברת עם לקוחותיה.

מסע מרגש ומלא תשוקה שמטרתו הסופית היא החנות המושלמת. חלל שתרצו לעבוד בו ושהלקוחות שלכם יירצו לרכוש בו. הניסיון של סנדרה בעיצוב ותכנון חנויות, וההיכרות המעמיקה שלה עם מגוון טעמים וסגנונות מהארץ ומהעולם, מאפשרים לה להציע לכם את הפתרונות האיכותיים והמתקדמים ביותר בכל הקשור לעיצוב ותכנון חנויות. השירות אותו מעניקה סנדרה חליבה, בתחום עיצוב ותכנון חנויות, אינו מסתכם בהגשת התוכניות או אישורן. הוא כולל ליווי אישי לאורך כל הדרך, משלב התכנון, דרך ניהול השלבים השונים של הפרויקט ועד לסיומו, לשביעות רצון הלקוחות, תוך הקפדה מקסימאלית על כל פרט ופרט.

כל זאת על מנת להבטיח לכם פתרונות עיצוב ותכנון חנויות איכותיים במיוחד ובעלי עמידות לאורך זמן.