עיצוב דירות

אם אתם חולמים על חיים בדירה מעוצבת בקו איכותי, המשלב בין עיצוב אירופאי אלגנטי ומאופק, לבין המאפיינים הייחודיים של החיים במדינה חמה, פתוחה ושמחה כמו ישראל, אתם מוזמנים להכיר מקרוב את זווית הראיה של המעצבת סנדרה חליבה, המתמחה בעיצוב פנים לדירות. בין אם מדבר בחלל גדול או צנוע, קלאסי או מודרני, סנדרה חליבה רואה את האתגר העיקרי שלה ביצירת קונספט ייחודי, אשר יכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית, תוך צירת אווירה חדשנית והרמונית, מלאת אופי ונשמה. נקודת המבט הייחודית של סנדרה חליבה, היכולות הטכניות שלה ורמת השירות הגבוהה אותו היא מעניקה ללקוחותיה, הפכו אותה בשנים האחרונות לאחת ממעצבות הפנים המבוקשות בישראל.

על מנת ליצור פרויקטים מיוחדים בעלי אופי משלהם, מתייחסת סנדרה חליבה אל כל פרויקט כאל מסע. דרך עיצובית, אסתטית וקונספטואלית, אותה היא עוברת עם לקוחותיה במטרה להגיע אל הדירה המושלמת. במהלך המסע מלא התשוקה וההתרגשות הזו, חוקרת סנדרה לעומק, לא רק את הפרטים הארכיטקטוניים הקשורים אל הדירה עצמה, אלא גם את האנשים העומדים להתגורר בה. על מה הם חולמים? למה הם שואפים? כיצד הם מבלים את שעות הפנאי שלהם? ועוד. כל המידע הזה נועד, על מנת לאפשר לסנדרה להציע את הפתרונות האיכותיים ביותר שיתאימו לצרכים של כל לקוח ולקוח.

רמת השירות אותה מעניקה סנדרה חליבה ללקוחותיה בולטת במיוחד תחום עיצוב הפנים וריהוט גן יוקרתי בישראל. השירות אותה היא מעניקה, מתאפיין בליווי אישי משלב התכנון, תוך ניהול הפרויקט לאורך כל הדרך ועד לפרטים הקטנים ביותר שיהפכו את הדירה שתמיד חלמתם עליה למציאות יום יומית. אתם מוזמנים להצטרף ללקוחות הרבים של סנדרה חליבה, שהעניקו לה את הזכות להפוך רעיונות ומחשבות משותפות למציאות חיה ונושמת.