עיצוב בתים פרטיים

אתם עוברים לבית פרטי משלכם, או שהחלטתם לרענן את העיצוב בבית? ברכות. עכשיו כל מה שנשאר לכם הוא למצוא מעצב או מעצבת פנים שייצרו עבורכם את סביבת המגורים שלכם, בהתאם לרצונות, לחלומות ולשאיפות שלכם. מעצבת הפנים סנדרה חליבה, הידועה בזכות האהבה שלה לחללים מעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים, תאפשר לכם להפוך את הבית הפרטי שלכם לבית ייחודי בעל אופי משלו. בית פרטי שהוא נגזרת של המבנה הארכיטקטוני ויחד עם זאת מצליח לבטא כראוי את האופי ואת הטעם הייחודי שלכם.

אם השתכנעתם כי עיצוב פנים לבית פרטי הוא עבודה למקצוענים כמו מעצבת הפנים סנדרה חליבה, הגיע הזמן שתצרו איתה קשר. על מנת לבצע בחירות מושכלות הנוגעות לעיצוב פנים של בית פרטי, סנדרה ממליצה בשלב הראשון לעיין במגזינים, לגלוש באתרים הרלוונטיים, ללמוד להכיר את השפה המקצועית ואת הסגנונות השונים ולגבש מספר החלטות בנושא. עבור סנדרה, כל פרויקט עיצוב פנים לבית פרטי הוא מסע עיצובי ואסתטי. דרך רצופה תשוקה והתרגשות אליו היא יוצאת עם לקוחותיה במטרה להגיע לבית המושלם עבורם. במהלך שנות עבודתה כמעצבת פנים, נחשפה סנדרה חליבה למגוון סגנונות וטעמים, מהארץ ומחו"ל,  המאפשרים לה לשלב באופן מקורי, איכותי ויוצא דופן  בין עיצוב אירופאי המאופיין בזוהר ואלגנטיות, לבין הצרכים והאווירה הפתוחה המאפיינים את החיים בישראל ואף מטבחים מעוצבים.

מעבר לסגנון הייחודי, גם רמת השירות אותה מעניקה סנדרה חליבה ללקוחותיה מבליטה  אותה לטובה. השירות של חליבה, מתאפיין בליווי אישי משלב התכנון, תוך ניהול הפרויקט לאורך כל הדרך, תוך הקפדה מרבית  על פרטים הקטנים ביותר. פרטים  שיהפכו את הבית הפרטי שתמיד חלמתם עליו למציאות יום יומית מלאת סגנון, חיים ועניין.