פרטי עיצוב ואווירה

עיצוב פנים הוא למעשה הגשמת חלום, יצירת סביבה שבה תרצו לחיות, לבלות, לאכול לארח ולחגוג. אחד הכלים היעילים ביותר ליצירת סביבה ביתית נעימה, שתבטא את האישיות שלכם ותהווה הגשמה של החלומות שלכם, היא השימוש בפרטי עיצוב ואווירה. מעצבת הפנים, נחשפה במהלך השנים למספר רב של טעמים וסגנונות, הקו הייחודי והאלגנטי שלה, נצמד אל המאפיינים קלאסיים ויחד עם זאת שומר על קווים נקיים טבעיים ורעננים, בין השאר בזכות שילוב מוקפד של פריטי עיצוב ואווירה. בחירתם של פרטי עיצוב ואווירה, כחלק מעיצוב פנים, היא מעין מסע אותו עורכת המעצבת עם לקוחותיה, מסע מרגש ומלא תשוקה אשר מסתיים רק לאחר שכל החלומות שלכם יתגשמו, כל המשאלות שלכם יתמלאו והאווירה שנוצרה בחלל היא זו שחשבתם עליה.

בין אם מדובר בסלון, במטבח, בחדרי שינה, חדרי ילדים או חדרי עבודה, בין אם מדובר בחללים גדולים, צנועים, קלאסיים או מודרניים, לשילוב של פרטי עיצוב ואווירה יש השפעה משמעותית במיוחד על אופיו הייחודי של כל חלל וחלל. השליטה של מעצבת הפנים בסגנונות העיצוב השונים ובסגנונות השונים של פרטי עיצוב ואווירה, מאפשרים לה להתאים פרטי עיצוב ואווירה לחללים בכל גודל, כאשר האתגר האמיתי העומד בפניה הוא פיתוח קונספט שיכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית וייצור בו בזמן אווירה חדשנית והרמונית, עשירה באופי ומלאה בנשמה.

רעיון עיצובי היכול לשדרג את קיר החדר שתרצו לעצב הוא הדפסת תמונות גדולות . כך תוכלו לבחור את התמונה שתרצו שתופיע בקיר החדר או הסלון ותוכלו להינות מיצירת אומנות אשר הייתם שותפים לעשייתה.

השירות אותו מעניקה מעצבת הפנים, אינו מסתכם באישור התוכניות. המסע המשתף שלכם יימשך עד שכל פריט ופריט מבין פריטי העיצוב והאווירה שבחרתם יחד יוצב, יונח או ייתלה במקומו המדויק ושהאווירה בחדר תהיה הגשמה מלאה של חלומותיכם ושל הציפיות שלכם. כל זאת כמובן תוך הקפדה על איכותם של פרטי העיצוב השונים.