עיצוב פנים סלון קטן

עיצוב פנים סלון קטן

בין אם הסלון שלכם צנוע במימדיו ובין אם הוא גדול במיוחד, מעצבת הפנים תסייע לכם להפוך אותו לחלל המעוצב בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים טבעיים, נקיים ורעננים, תוך שילוב של פריטי עיצוב ייחודיים. בעת המחשבה על עיצוב סלון קטן, לוקחת המעצבת  בחשבון מספר עקרונות עיצוביים התקפים לכל חלל כל חלל: גודל ומבנה ריהוט ואביזרים, תאורה וצבעוניות. תהליך העיצוב,על פי תפיסת עולמה של המעצבת הוא מעין מסע. דרך עיצובית ואסתטית, אותה היא עוברת עם לקוחותיה, על מנת להגיע, בסופו של תהליך אל הסלון הקטן המושלם.

במהלך שנות עבודתה כמעצבת פנים מובילה, נחשפה המעצבת לטעמים וסגנונות רבים מהארץ ומהעולם. בעבודותיה היא אוהבת לשלב את העיצוב אירופאי, המאופיין בזוהר ואלגנטיות, עם התחושה הקלילה והמשוחררת המאפיינת את החיים בישראל. המעצבת מתייחסת אל כל פרויקט, החל מעיצוב פנים של סלון קטן וכלה בעיצובם של חללים גדולים, כאל  פרויקט ייחודי בעל אופי משלו ותכונות ייחודיות, המשקפות לא רק החלל עצמו, אלא גם את הצרכים, החלומות והתשוקות של האנשים שישתמשו בו כחלק מחיי היום יום שלהם.

השירות אותו מעניקה מעצבת הפנים במסגרת עיצוב פנים סלון קטן, אינו מסתכם באישור התוכניות. המסע המשתף שלה ושל לקוחותיה אינו מגיע לסיומו עד ליישומה המלא של התוכנית. השירות וכולל ליווי צמוד משלב התכנון ועד שאחרון הפריטים שנבחרו יוצב, יונח או ייתלה במקומו המדויק ועד שהאווירה בסלון שלכם תהווה הגשמה מלאה של החלומות שלכם ומענה איכותי לציפיות שלכם. כל זאת תוך הקפדה חסרת פשרות על איכות העבודה ועל איכותם של פרטי העיצוב השונים, היוצרים את האווירה המבוקשת. מעצבת הפנים תציע לכם פתרונות גדולים, גם אם הסלון שלכם קטן.