עיצוב פנים סלון כפרי

עיצוב פנים סלון כפרי

עיצוב הפנים בסגנון כפרי משופע בחומרים כמו סוגי עץ שונים, אבנים וברזל חשוף. הצבעים המקובלים בו הם צבעי שמנת וגוונים עדינים של חום, והוא  מתאים בעיקר לחללים גדולים ומרווחים, המוארים באור טבעי. מעצבת הפנים מזמינה אתכם ליהנות מעיצוב כפרי אירופאי ואיכותי גם בסלון שלכם. המעצבת, שאוהבת לשלב בעבודות שלה בין עיצוב אירופאי זוהר ואלגנטי לבין האווירה הפתוחה והמשוחררת של החיים בישראל, תביא את המבט הייחודי שלה גם אל הסלון הכפרי שלכם.

במהלך שנות עבודתה כמעצבת פנים מובילה, נחשפה המעצבת לטעמים וסגנונות רבים מהארץ ומהעולם. לקוחותיה של נסדרה נהנים מהשליטה שלה בסודות העיצוב ומההיכרות שלה עם המגמות העדכניות ביותר בתחום עיצוב הפנים. המטרה אותה היא רואה לנגד עיניה היא יצירה של חלל ייחודי שיישקף את התכונות הארכיטקטוניות של המבנה, לצד החלומות, השאיפות והרצונות של בעלי הבית. עבור המעצבת כל פרויקט הנו מסע אסתטי ועיצובי, מלא תשוקה והתרגשות, אותו היא עורכת לצד לקוחותיה, על מנת להגיע אל הסלון הכפרי המושלם.

סדרה חליבה היא מוכרת היטב בזכות הסגנון האלגנטי שלה. סגנון על זמני ששומר על התוקף שלו, גם כאשר הטרנדים משתנים ומתחלפים. המעצבת מתמחה בעיצוב של בתים פרטיים, דירות יוקרה ושיפוצים מורכבים, לאורך כל שלבי התהליך. מהתכנון הכולל עד להצבת אחרון הפרטים. אם אתם מעוניינים בעיצוב של סלון כפרי, המעצבת היא ללא ספק הבחירה הנכונה עבורכם. הניסיון הרב שצברה והעבודה במגוון חללים, עם מגוון לקוחות בתחום עיצוב הפנים, מאפשרים לה להציע לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר ולעצב עבורכם סלון כפרי קלאסי, שיתאים במדויק לצרכים ולדרישות שלכם. בעלי בתים רבים בישראל כבר נהנים מהיכולות של המעצבת בעל הקשור לעיצוב סלון כפרי. אתם מוזמנים להצטרף אליהם.