עיצוב פנים לבית

עיצוב פנים לבית

עיצוב פנים לבית הנו תהליך הדורש יצירתיות רבה בחלוקת השטח וביצירת תחושת מרחב. מעצבת הפנים  הידועה בזכות האהבה שלה לחללים מעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים, תאפשר לכם להפוך את הבית שלכם לבית ייחודי בעל אופי משלו. בית שהוא נגזרת של המבנה הארכיטקטוני ויחד עם זאת יבטא את הרצונות, החלומות והשאיפות שלכם. במהלך עיצוב פנים לבית, לוקחת מעצבת הפנים סדרה חליבה, בחשבון מספר גורמים בעלי משמעות, תוך היכרות מעמיקה עם בעלי הבית והדיירים. עבור המעצבת, כל פרויקט הוא מסע עיצובי ואסטתי. דרך רצופה תשוקה, התרגשות, שאלות ותשובות, אותה היא עוברת עם לקוחותיה במטרה להגיע לבית המושלם עבורם. במהלך שנות עבודתה כמעצבת פנים, נחשפה המעצבת למגוון סגנונות וטעמים, מהארץ ומחו"ל,  המאפשרים לה לשלב באופן מקורי, איכותי ויוצא דופן  בין עיצוב אירופאי המאופיין בזוהר ואלגנטיות, לבין הצרכים והאווירה הפתוחה המאפיינים את החיים בישראל. בין אם החלל גדול או צנוע, קלאסי או מודרני, האתגר האמיתי אותו רואה המעצבת לנגד עיניה הוא לפתח קונספט אשר יכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית ובו בזמן ייצור אווירה חדשנית הרמונית ומלאה באופי ונשמה.

בעת עיצוב הבית מומלץ לעשות גם ניקיון ופוליש לבית, על מנת לוודא שהכל יהיה נקי ומסודר בעת המעבר לדירה החדשה. בנוסף לקו העיצובי האלגנטי והאיכותי גם רמת השירות אותה מעניקה המעצבת ללקוחותיה גורמת לה להתבלט לטובה בקרב מעצבי הפנים הפועלים בישראל. השירות אותו מעניקה המעצבת, מתאפיין בליווי אישי משלב התכנון, תוך ניהול הפרויקט לאורך כל הדרך, תוך הקפדה מרבית  על פרטים הקטנים ביותר. פרטים  שיהפכו את הבית שתמיד חלמתם עליו למציאות יום יומית. אתם מוזמנים להצטרף ללקוחות הרבים של המעצבת, שהעניקו לה את הזכות להפוך רעיונות ומחשבות משותפות לבתים מלאי חיים, שמחה והתרגשות.

עיצוב הבית כולל כל כך הרבה פרטים, החל מבחירת חיפוי הקירות, מיקום הרהיטים וצבע הריצוף ועד הפרטים הקטנים ביותר כמו סוג הידיות לארון. מעצבי פנים הם "אנשי החזון" של עולם העיצוב. הם בעלי היכולת המופלאה לתכנן ולדמיין לפרטי פרטים איך יראה הבית וכיצד ישתלבו כל האלמנטים העיצוביים להגשמת החלום של הלקוח שלהם. באמצעות הדמיות תלת מימד עיצוב פנים ניתן להמחיש את החזון.