עיצוב פנים לדירות

עיצוב פנים לדירות

דירות קטנות הן לכאורה קלות יותר לעיצוב מאשר דירות גדולות. למה רק לכאורה? היות ובדירות קטנות, כל פרט קטן נראה לעין ובנוסף על מעצב הפנים למצוא פתרונות פרקטיים לא רק לשימושים יומיומיים, אלא גם לאחסון ואירוח. לכן, עיצוב בפנים של דירות קטנות דורש תשומת לב גדולה במיוחד לכל פרט. מעצבי דירות קטנות משתדלים להשקיע מאמץ ומחשבה במספר תחומים עיקריים בניהם שטח הדירה, הריהוט, התאורה והצבעוניות.

שטח הדירה. שטח הדירה הוא נתון שמעצב הפנים לא יכול לשנות, אולם באמצעות בניה ושינוי מיקום של קירות או מחיצות מחומרים שונים, ניתן ליצור אשליה של שטח גדול יותר מאשר שטח הדירה במציאות. עיצוב דירות יוקרתיות באמצעות מעצבת פנים יכול להפוך כל דירה ליפה יותר.

הריהוט. בעת עיצוב דירות קטנות יש לקחת בחשבון את גודלם של הרהיטים ואת השתלבותם במרחב. לפני שאתם מתאהבים ברהיט מסוים ומרגישים כי אתם חייבים לקחת אותו הביתה, הוציאו את סרט המידה ובדקו אם הוא אכן מתאים למימדי הדירה.

התאורה. ניצול נכון של תאורה טבעית ושילוב חכם של גופי תאורה, יאפשר לכם ליצור אזורי תאורה שונים בחלל ועל ידי כך לגרום לשטח להיראות גדול ומרווח יותר.

עיצוב פנים דירות קטנות
אחת המעצבות הבולטות בתחום עיצוב פנים של דירות קטנות היא המעצבת. חליוא, שאת הדירות שעיצבה תוכלו לראות בדירות יוקרה ובתים פרטיים באזורי המגורים המבוקשים ביותר בישראל, תעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שצברה בעיצוב דירות קטנות ואת הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום. דירות קטנות לא צריכות להיות צפופות או לא נוחות. להיפך, גם דירה קטנה צריכה לגרום לכם להרגיש נוח, בכל אחד מהחדרים איך עושים את זה? אם אתם באמת רוצים לדעת, אתם מוזמנים לשאול את מעצבת הפנים.