מעצבת פנים חדרי ילדים

מעצבת פנים חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים הוא אחד מהתחומים הרבים המרכיבים את העולם המורכב של עיצוב הפנים. חדרי הילדים מהווים חלק בלתי נפרד משאר חדרי הבית ורצוי שהם יהיו בעלי קו עיצובי דומה לשאר חדרי הבית, אולם לחדרי ילדים יש מאפיינים ייחודיים משלהם. המעצבת הידועה בקו העיצובי האלגנטי והאיכותי שלה, המשלב בין עיצוב אירופאי אלגנטי, לבין עיצוב המתאים לחיי היום יום בישראל, מעצבת חדרי ילדים תוך התחשבות  במספר עקרונות.

בחירת ריהוט על מנת שהרהיטים יוכלו לגדול עם הילדים, נסו לבחור רהיטים קלאסיים ולא להיכנע לגחמות שבעוד מספר שנים ייראו ילדותיות ולא יתאימו לילדים הגדולים יותר. עיצוב חדרי ילדים חייב להתבצע ע"י מקצוענים  בלבד.

הקפידו על איכות. רק רהיטים איכותיים יחזיקו מעמד לאורך זמן בחדריהם של הילדים שלכם, לכן מומלץ מאוד לא להתפשר בכל הנוגע לאיכות הרהיטים.

קודם כל בטיחות. רהיטים בעלי מכסים כבדים, פינות כבדות או חלקים נעים שאינם מוגנים, עלולים לגרום לפציעות. בבחירת ריהוט לחדר הילדים, אל תתפשרו על הבטיחות.

הצבע קובע. שמירה על צבעים ניטראליים בחדרי הילדים, תאפשר להם ולכם להחליף את התמונות או האביזרים האחרים שתתלו על הקירות כשלילדים יימאס מהם.

את העקרונות הללו, משלבת המעצבת בתפיסת העולם הייחודית שלה, המבוססת על אהבה לחללים גדולים, המעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים, טבעיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים. עבור המעצבת, כל פרויקט הוא סוג של מסע. דרך מלאת התרגשות ותשוקה אליה היא יוצאת עם לקוחותיה במטרה להגיע אל חדר הילדים המושלם. השירות אותו מעניקה המעצבת ללקוחותיה כולל ליווי אישי משלב התכנון, דרך ניהול אישי של הפרויקט לאורך כל הדרך ועד לסיומו, במסגרת קונספט המכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית תוך כדי יצירת אווירה חדשנית והרמונית.