מיטה סיעודית חשמלית – על איכות לא מתפשרים

מיטה סיעודית חשמלית הוא שמם הכללי של כול סוגי המיטות המופעלות באופן חשמלי ומגובות בפנל אלקטרוני ומערכות הפעלה הידראוליות. מיטות אלו מיועדות בראש ובראשונה לבני אדם המתקשים בתנועה, ולמשוללי תנועה באופן מוחלט ומרותקים איליה. המיטה הסיעודית החשמלית מופעלת בעזרת שלט רחוק, ומעניקה למשתמש נוחות מרבית בשימוש והפעלה. המבנה האנטומי המיוחד של מיטה שיקומית מחולק לארבעה מזרונים הניתנים לכיוונון באופן עצמאי ופועלים כדי למנוע פצעי לחץ.


מוצר שאי אפשר להתפשר על טיבו.


מיטות סיעודיות חשמליות אינן זולות, אך לעיתים קרובות הן עשויות להיות כול ההבדל באיכות חייו המיידית של מישהו. מיטות סיעודיות חשמליות איכותיות מיוצרות על ידי חברות אירופאיות בעיקר, ומוצעות במגוון של דגמים המיועדים לשימושים שונים. בחברת טבע החיים מוצעים שני דגמים עיקריים של מיטה סיעודית חשמלית המותאמים בעיקר לשימוש ביתי ולא מוסדי, הן בעלות מראה של מיטה רגילה ומשתלבים בריהוט החדר. שתיהן מגיעות עם מזרון אורטופדי הכלול כבר במחיר, וגם עלות הרכבתה בבית הלקוח כלולה במחירן הכללי.


מיטה סיעודית חשמלית מתוצרת בורמייר


חברת ברומאייר הגרמנית נחשבת לאחת מהמובילות בעולם נושא זה של מיטות סיעודיות חשמליות ומשלבת איכות נוחות ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר. המיטה ניתנת להרמה חשמלית בלחיצת כפתור עד גובה 80 ס"מ לנוחות המטפל, והשבה לגובה של 40 סנטימטר כגובהה של מיטה רגילה עם תום הטיפול. המיטה מצוידת באפשרות לשיפוע מאוזן עד למעלה מעשרה אחוזים כדי לאפשר את מיקום כפות הרגלים, וגם משענות הגב והירכיים ניתנות לכיוונון בהפעלה של שלט רחוק.ראש ומרגלות המיטה עשויים מעץ בגימור חלק ומרגיע.


מיטה חשמלית סיעודית מדגם ארמינייה 3


המיטה היא מיטה מתכווננת, מיועדת לשימוש ביתי, ומיועדת לנשיאת משקל מירבית של 175 ק"ג. גם היא מצוידת בשלט רחוק המאפשר שליטה בהורדה והרמה, שיפוע מאוזן וכיוונון משענות הגב והירכיים. גובהה המירבי 80 ס"מ והרגיל 40 ס"מ, משקלה הוא כמאה קילוגרם. מימדיה הם 1 רוחב ו 2.20 מטר אורך. המזרון עצמו ניתן להטייה וכיוון והמיטה נראית כמיטה רגילה, המשרה חזות ביתית ומרגיעה.