עיצוב פנים מודרני - מעוצבים

עיצוב פנים מודרני - מעוצבים

אדריכלות ועיצוב פנים מודרני הוא סגנון עיצוב השואב את השראתו מהייצור ההמוני והעולם התעשייתי, תוך שימוש בחומרים תעשייתיים, צבעוניות אופיינית וקווים נקיים ככל האפשר, לצד חומרים טבעיים. מעצבת הפנים, הידועה בזכות האהבה שלה לחללים מעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים, תאפשר לכם להפוך את הבית הפרטי שלכם לבית ייחודי בעל אופי משלו, באמצעות עיצוב פנים מודרני איכותי ומקורי, שיהפוך את הבית שלכם לסביבת מגורים חמה,  מזמינה ואינטימית.

עיצוב פנים מודרני משתדל להתמקד בחפצים שימושיים בלבד ולשמור על משטחים חלקים וקווים ישרים ככל האפשר. הצבעים המקובלים בעיצוב פנים מודרני הם בעיקר לבנים, אפורים ושחורים. מעצבת הפנים, נחשפה במהלך שנות פעילות למגוון עצום של סגנונות וטעמים מהארץ ומחו"ל. היא מתמחה בשילוב בין העיצוב האירופי הזוהר לבין הצרכים והאווירה המאפיינים את החיים בישראל. המעצבת מתייחסת אל כל פרויקט כאל מסע. מסע עיצובי ואסתטי, מלא תשוקה והתרגשות אותו היא עוברת עם לקוחותיה במטרה להגיע אל הבית המושלם. באמצעות עיצוב פנים מודרני או כל סגנון אחר, מתוך מגוון הסגנונות בו היא שולטת.

בין אם החלל גדול או צנוע, קלאסי או מודרני, האתגר האמיתי אותו רואה המעצבת לנגד עיניה, במהלך עיצוב פנים מודרני, הוא פיתוח של קונספט אשר יכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית ובו בזמן ייצור אווירה חדשנית הרמונית ומלאה באופי ונשמה. השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה אינו מסתיים בשלב אישור התוכניות. הוא מאופיין בליווי אישי משלב התכנון תוך ניהול הפרויקט לאורך כל הדרך ועד לפרטים הקטנים המסוגלים להפוך כל חלל לסביבת מגורים מודרנית, מרגשת ואיכותית, העונה לצרכים, לדרישות, לרצונות ולחלומות של כל אחד מבני הבית.