עיצוב פנים מודרני הייטק

עיצוב פנים מודרני הייטק

אחד הסגנונות המקובלים יותר בעיצוב פנים בעשורים האחרונים הוא עיצוב פנים מודרני בסגנון הייטק. על מנת שנוכל להבין את המשמעות של עיצוב פנים מודרני, עלינו להבין תחילה מספר עקרונות עליהם מבוסס העיצוב המודרני. העיצוב המודרני, מתאפיין ביעילות, בקווים ישרים ובצבעונית מתונה הכוללת בעיקר את הצבעים שחור, לבן ואפור. הוא שואב את השראתו מהאדריכלות המודרנית הפונקציונאלית ששמה תמיד את היעילות והשימושיות לפני המראה.  עיצוב פנים למשרדים באופן הכי איכותי שיש - מודרני הייטק הוא תת סגנון של העיצוב המודרני, המקובל בעיקר במשרדים או חדרי עבודה. מעצבת הפנים, הידועה בזכות האהבה שלה לחללים מעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים, תאפשר לכם להפוך את הבית הפרטי שלכם לבית ייחודי בסגנון מודרני הייטק.

במהלך שנות עבודתה הרבות נחשפה המעצבת לטעמים וסגנונות רבים בתחום העיצוב בארץ ובעולם. היא אוהבת לשלב בעבודותיי את העיצוב האירופאי המאופיין בזוהר ואלגנטיות עם הצרכים והאווירה בארצנו ולהציע ללקוחותיה שילוב בין הזוהר והאלגנטיות של העיצוב האירופאי הקלאסי לבין הצרכים והאווירה המאפיינים את החיים המודרניים באווירה הפתוחה, החמה והמשוחררת של החיים בישראל. המעצבת מתייחסת אל כל פרויקט כאל מסע. דרך עיצובית ואסתטית, מלאת תשוקה והתרגשות אותה היא עוברת עם לקוחותיה במטרה להגיע אל הבית המושלם. באמצעות עיצוב פנים מודרני הייטק או כל סגנון עיצוב אחר, מתוך מגוון הסגנונות בו היא שולטת.

בין אם החלל גדול או צנוע, קלאסי או מודרני, האתגר האמיתי אותו רואה המעצבת לנגד עיניה הוא פיתוח של קונספט אשר יכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית ובו בזמן ייצור אווירה חדשנית הרמונית ומלאה באופי ונשמה. השירות אותו היא מעניקה מאופיין בליווי אישי משלב התכנון תוך ניהול הפרוייקט לאורך כל הדרך ועד לפרטים הקטנים ביותר.