מעצב פנים מומלץ

מעצב פנים מומלץ

מה הופך מעצב פנים למעצב פנים מומלץ? האם אלה הפרויקטים האיכותיים שעיצב? הלקוחות המפורסמים? הקו הייחודי? אולי הוא פשוט אדם שנוח לעבוד איתו? יכול להיות שכל התשובות נכונות, אבל דבר בטוח. מעצב פנים מומלץ הוא מעצב הפנים שתרצו להעסיק. מעצבת הפנים, הידועה בזכות האהבה שלה לחללים מעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים, היא מעצבת פנים אשר רבים מלקוחותיה ממליצים עליה באוזני חבריהם הודות לסיבות רבות.

בין אם החלל גדול או צנוע, בין אם הוא קלאסי או מודרני, האתגר אותו רואה המעצבת לנגד עיניה הוא פיתוח קונספט אשר יכבד את המרכיבים הארכיטקטוניים של החלל ויחד עם זאת ייצור אווירה חדשנית והרמונית, מלאה אופי ונשמה. במהלך שנות עבודתה, נחשפה המעצבת לטעמים ולסגנונות עיצוב רבים בארץ ובעולם, והיא משלבת בעבודותיה בין עיצוב אירופאי זוהר ואלגנטי לבין הצרכים הייחודיים והאווירה המשוחררת המאפיינים את החיים במזרח התיכון. הגישוה הייחודית הזו, הבאה לידי ביטוי בפרויקטים רבים ומגוונים של עיצבו פנים, הפכו את העיצובים של סדנרה חליבה לידועים ומבוקשים במיוחד.

עבור המעצבת, כל פרויקט הוא מסע, עיצובי ואסתטי אותו היא עוברת עם לקוחותיה. מסע מלא התרגשות, סקרנות, עניין ותשוקה, אשר מטרתו הסופית היא הבית המושלם. במהלכו של המסע הזה, היא עורכת היכרות מעמיקה לא רק עם המבנה והסביבה, אלא גם עם בני הבית, או העובדים האמורים לחיות בחלל שהיא מעצבת ולהשתמש בו מדי יום. כל אחד מהפרויקטים של המעצבת הוא ייחודי ובעל אופי משלו, נגזרת של החלל והשתקפות של האישיות, הרצונות והחלומות של לקוחותיה ושלה. לכן, לקוחות רבים כל כך של המעצבת ממליצים עליה ושמה עובר מפה לאוזן בקרב בעלי בתים בשכונות היוקרה המעוצבות של ישראל.