מעצבת פנים מומלצת

מעצבת פנים מומלצת

החיפוש אחר מעצב פנים איכותי, עלול במקרים מסוימים להיות מורכב, ארוך ומתסכל. המומחים ממליצים לא לבחור מעצב פנים לפני שמקבלים עליו המלצות מלקוחות ולפני שרואים לפחות פרויקט אחד אותו הוא ביצע בשטח. חשוב מאוד שמעצב הפנים שתבחרו יהיה מוסמך ובעל ניסיון. חשוב שהוא יהיה קשוב לצרכים שלכם ולא ינסה לכפות עליכם את דעתו וחשוב שסגנון העיצוב שלו יקלע לטעמכם. מעצבת הפנים, הידועה בזכות האהבה שלה לחללים מעוצבים בנגיעות קלאסיות, תוך שמירה על קווים נקיים ורעננים, בשילוב פריטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים, תאפשר לכם להפוך את הבית שלכם לבית שאתם חולמים עליו, תוך התחשבות לא רק ברצונות שלכם אלא גם במחירים אותם אתם מעוניינים לשלם.

בין אם החלל גדול או צנוע, קלאסי או מודרני, האתגר האמיתי של המעצבת הוא פיתוח  קונספט אשר יכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית ובו בזמן ייצור אווירה חדשנית הרמונית ומלאה באופי ונשמה. אחת התכונות הייחודיות שהפכו את המעצבת להיות מעצבת פנים מומלץ על ידי לקוחות רבים, הוא, מעבר למקצוענות חסרת הפשרות ולתוצאות משביעות הרצון, היחס שלה אל כל פרויקט כאל מסע. דרך ייחודית, מלאת תשוקה והתרגשות אשר בה היא צועדת עם לקוחותיה על מנת להגיע אל הבית המושלם. במהלך השנים נחשפה המעצבתה לטעמים וסגנונות רבים בתחום העיצוב בארץ ובעולם והיא אוהבת לשלב בעבודותיה את העיצוב האירופאי המאופיין בזוהר ואלגנטיות עם הצרכים והאווירה המאפיינים את החיים בישראל.

השירות אותו מעניקה המעצבת, מאופיין בליווי אישי משלב התכנון תוך ניהול הפרויקט לאורך כל הדרך ועד לפרטים הקטנים, הגורמים לכל בית בכל סגנון, להפוך ליצירת אומנות של ממש, תוך הקפדה על מחירים משתלמים ועמידה בתקציבי העיצוב והביצוע.