מעצבי פנים מומלצים

מעצבי פנים מומלצים

אם אתם עוברים לדירה חדשה או רוצים לרענן את מראה הדירה הקיימת שלכם, אתם מודעים מן הסתם לצורך שלכם ביצירת קשר עם מעצב פנים. אם אתם מודעים לצורך שלכם ביצירת קשר עם מעצב פנים, אתם מחפשים אותו מן הסתם ברשימות של מעצבי פנים מומלצים. אולם, כמו בכל פעם בה אתם נתקלים ברשימת מומלצים כזו או אחרת, עליכם לברר היטב מי חיבר את הרשימה ומהם האינטרסים העומדים מאחורי ל רשימה זו. את מעצבת הפנים, תוכלו למצוא ברשימות רבות של מעצבי פנים מומלצים ויש לכך סיבות רבות.

המעצבת היא מעצבת פנים מנוסה, אשר נחשפה במהלך שנות עבודתה לטעמים וסגנונות רבים בתחום העיצוב בארץ ובעולם. היא אוהבת לשלב בעבודותיה את העיצוב האירופאי המאופיין בזוהר ואלגנטיות עם הצרכים והאווירה בארצנו.

הקו הייחודי של המעצבת, מבוסס על האהבה שלה לחללים מעוצבים בנגיעות קלאסיות תוך שמירה על קווים נקיים טבעיים ורעננים בשילוב פרטי עיצוב מרשימים ואלגנטיים. בין אם החלל גדול או צנוע, קלאסי או מודרני, האתגר האמיתי שלי הוא לפתח קונספט אשר יכבד את המאפיינים הארכיטקטוניים של הבית ובו בזמן ייצור אווירה חדשנית הרמונית ומלאה באופי ונשמה

אחת הסיבות העיקריות לשמן מגיעה המעצבת אל כל רשימה של מעצבי פנים מומלצים, היא ללא ספק השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה. עבור המעצבת, כל פרויקט הוא מסע מלא התרגשות ותשוקה אל עבר הבית המושלם,  אשר השירות הוא חלק חשוב ממנו. על פי תפיסת העולם של המעצבת, השירות אינו מסתיים בשלב אישור התוכניות.  הוא מאופיין בליווי אישי משלב התכנון תוך ניהול הפרויקט לאורך כל הדרך ועד לפרטים הקטנים, הגורמים לכל בית בכל סגנון, להפוך ליצירה של ממש.