אודות

מעצבת פנים, ידועה בסגנון הקלאסי אלגנטי CLASSIC CHIC, סגנון על זמני ומעבר לכל טרנד. בוגרת המסלול לעיצוב פנים בבי"ס 

שנקר, מתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה ושיפוצים מורכבים.

 

נסיוני בעיצוב פנים הוא רב שנים ובא לידי ביטוי אף בתחום האופנה - אני בוגרת המגמה לתדמיתנות בבי"ס שנקר וכידוע, אסתטיקה וסגנון נוגעים גם באוכל והתמחיתי אף בתחום הקולינרי. עד לפני מספר שנים הייתי בעלת מסעדת "לאונטרקוט" - מסעדה צרפתית אקלקטית בתל - אביב.

 

אני מקפידה ללוות את תהליך התכנון והשיפוץ מתחילתו ועד סופו תוך תשומת לב רבה לתכנון ומיקסום הפוטנציאל הקיים בחלל ועד לבחירה מעמיקה של הפרטים הקטנים והאישיים ההופכים את הבית לשלכם. במהלך הפרוייקט אני עובדת עם קבלנים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עמם יש לי נסיון רב ומנהלת את הפרוייקט תוך ליווי אישי באתר לאורך כל התהליך.

 

תשוקתי הגדולה לעיצוב מושפעת רבות מהסגנון האירופאי המלא בסטייל ותחכום אך יחד עם זאת חמים ומזמין ואני משלבת עיצוב הרמוני אלגנטי ושליו אשר בו בזמן מתפקד היטב לאורך השנים, פונקציונאלי ונוח לשימוש.

האתגר שלי הוא להגיע למוצר אסתטי מובהק,המתחיל בהכרת צרכיכם, תחושתכם ואמירתכם האישית בכל הנוגע לעיצוב ביתכם. מבחינתי, היצירה היא משותפת.

 

אני מאמינה כי עיצוב פנים וחוץ לנצח מאוחדים והם השתקפות האחד של השני ובתהליך עצמו ישנו דיאלוג מתמיד בין השניים תוך תשומת לב רבה לפרטים הקטנים.

אני מתגוררת בפנטהאוז בשיכון דן בתל-אביב יחד עם בן זוגי ושלושת ילדיי, אותו עיצבתי באהבה רבה כבית עירוני קלאסי מובהק.